Powierzchnie ponadpodłogowe

Płyny do dezynfekcji, czyszczenia powierzchni, płyny do mycia szyb – OTH Klar

Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, dzięki którym zachowanie czystości w przestrzeni publicznej i prywatnej staje się dużo łatwiejsze. Są to produkty znanych producentów – Clinex, Kiehl, Eilfix oraz EcoShine. Profesjonalne preparaty pozwalają na zach...

Płyny do dezynfekcji, czyszczenia powierzchni, płyny do mycia szyb – OTH Klar

Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości, dzięki którym zachowanie czystości w przestrzeni publicznej i prywatnej staje się dużo łatwiejsze. Są to produkty znanych producentów – Clinex, Kiehl, Eilfix oraz EcoShine. Profesjonalne preparaty pozwalają na zachowanie odpowiedniej czystości w restauracjach, hotelach, kawiarniach, magazynach oraz domach prywatnych. Stosowanie produktów najwyższej jakości jest gwarancją usunięcia wszelkich zabrudzeń i pozostawienia powierzchni w nieskazitelnej czystości.

Płyn do dezynfekcji powierzchni - Clinex Barren

Nasza firma oferuje specjalistyczne środki do dezynfekcji. Płyn do dezynfekcji powierzchni marki Clinex stosowany jest do powierzchni mających styczność z żywnością. Preparat został opracowany na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o wysokim działaniu bakterio oraz grzybobójczym. Preparat skutecznie zwalcza również grzyby drożdżopodobne. Płyn do dezynfekcji powierzchni sprawdza się także w przypadku urządzeń, które mają bezpośredni kontakt z żywnością. Jest on stosowany zarówno w gastronomii (np. restauracje hotelowe), jak i w przemyśle zajmującym się produkcją żywności (np. w przemyśle mięsnym, mleczarskim). Produkt może być skutecznie stosowany w salonach kosmetycznych, jednak nie jest przeznaczony do użytku medycznego.

Naszym klientom proponujemy również Clinex Delos Mat - płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji powierzchni drewnianych, drewnopodobnych oraz elementów laminowanych. Preparat skutecznie usuwa znajdujący się na meblach brud, kurz oraz tłuste plamy. Dzięki unikalnemu składowi zapewnia efekt antystatyczny - eliminuje ponowne osiadanie kurzu.

Płyn do mycia szyb – profesjonalna chemia do czyszczenia

Szkło to materiał, który jest bardzo wymagający, jeśli chodzi o dobór środków czyszczących. Dzięki odpowiednio dobranej pielęgnacji szkło zachowuje przejrzystość oraz błysk. Posiadamy w ofercie płyny do mycia szyb, luster.

Płyn do mycia szyb Clinex Glass to niezwykle wydajny i skuteczny środek, który doprowadzi do czystości szyby, lustra, kryształy, powierzchnie emaliowane, czy elementy ze stali nierdzewnej. Płyn do mycia szyb posiada dodatkowo cząsteczki antystatyczne, które skutecznie chronią czyszczoną powierzchnię przed szybkim osiadaniem zanieczyszczeń.

Płyn do mycia szyb EcoShine Glass Shine został także wzbogacony alkoholem. Dzięki temu idealnie nadaje się do mycia każdej powierzchni szklanej, witryn sklepowych, czy glazury. Skutecznie usuwa zaschnięty brud i pozostawia powierzchnię czystą i pozbawioną niechcianych smug.

Jeżeli chcą Państwo kupić płyny do dezynfekcji powierzchni, płyny do mycia szyb lub inne produkt z naszej oferty - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Powierzchnie ponadpodłogowe Jest 12 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 12 elementów