Akcesoria do sprzątania Jest 39 produktów.

Podkategorie

 • Ścierki i zmywaki
 • Szczotki, mopy, kije
 • Worki na śmieci

  Worki na śmieci – OTH Klar

  Worki na śmieci po raz pierwszy zostały użyte we Francji w XIX wieku – w momencie wprowadzenia prawa dotyczącego składowania oraz porządkowania ulic. Eksperymenty z workami na śmieci trwały aż do lat pięćdziesiątych dwudziestego wieku. Eksperymentowano przede wszystkim z tworzywem, z którego miały zostać wykonane. W 1950 w Kanadzie użyto po raz pierwszy worka wykonanego z polietylenu. Dopiero pod koniec lat sześćdziesiątych zaczęto produkować zielone worki na śmieci na skalę masową. Również w dzisiejszych czasach, w dalszym ciągu trwają pracę nad workami na śmieci – wszystko po to, aby były one dopasowane do potrzeb ludzi, ale i zgodne z troską o środowisko naturalne.

  Worki na śmieci mają bardzo szerokie zastosowanie, przede wszystkim ze względu na ich różną pojemność oraz materiał, z którego zostały wykonane. Na rynku dostępne są między innymi worki z łatwym zamykaniem, które dodatkowo ułatwia ich przenoszenie. Bardzo często używa się ich również jako sposób na przechowywanie i segregowanie rzeczy – np. w domach do segregowania ubrań. Worki na śmieci są wszędzie tam, gdzie występuje kontakt z odpadkami, których należy się pozbyć. Coraz częściej stosuje się również odmienne kolory worków na śmieci – co jest niezwykle istotne podczas segregowania śmieci w gospodarstwach domowych.

  Naszym klientom oferujemy worki na śmieci LDPE, czyli wykonane z polietylenu o niższej gęstości. Dzięki temu worki na śmieci są miękkie oraz rozciągliwe, co zapobiega ich rozerwaniu. Idealnie sprawdzają się do składowania odpadków ostrych, jak również podczas segregowania np. dokumentów w biurze lub domu.

  W naszej ofercie znajdą Państwo worki na śmieci:

  • 240L LDP,
  • 120L LDP,
  • 160L LDP,
  • 60 LLDP,
  • 35L LDP.

  Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów znajdujących się w naszym sklepie internetowym oraz pomogą w skompletowaniu Państwa zamówienia.

 • Wózki do sprzątania
na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 39 elementów