Czyściwa

Czyściwo – OTH Klar

Czyściwo to materiał powszechnie używany w przemyśle - wszędzie tam, gdzie zachodzi kontakt z substancjami płynnymi i brudzącymi takimi jak oleje, czy smary. Czyściwo to wszelkiego rodzaju materiały pozyskiwane w drodze recyklingu, które charakteryzują się bardzo dużą wchłanialnością. W przemyśle najczęściej wykorzystywane je...

Czyściwo – OTH Klar

Czyściwo to materiał powszechnie używany w przemyśle - wszędzie tam, gdzie zachodzi kontakt z substancjami płynnymi i brudzącymi takimi jak oleje, czy smary. Czyściwo to wszelkiego rodzaju materiały pozyskiwane w drodze recyklingu, które charakteryzują się bardzo dużą wchłanialnością. W przemyśle najczęściej wykorzystywane jest czyściwo papierowe dostępne w arkuszach i rolkach, produkowane z różnych surowców.

Nasz sklep internetowy OTH Klar proponuje Państwu czyściwo papierowe dostępne w rolkach. W naszej ofercie można znaleźć czyściwo białe celulozowe oraz czyściwo białe i niebieskie z makulatury.

Oferowane przez nas czyściwo może być stosowane w warsztatach mechanicznych, gastronomii, służbie zdrowia. Jest to produkt bardzo często wykorzystywany przez profesjonalne firmy sprzątające. Z uwagi na swoje właściwości może być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie usunięcie brudu z użyciem innych materiałów byłoby trudne lub wręcz niemożliwe.

Czyściwo jest bardzo wydajnym produktem, który może być zastosowany w każdych warunkach, zarówno w obszarze przemysłowym, jak i w gospodarstwie domowym. W ostatnich latach czyściwo z sukcesem wyparło z użytku szmaty wielokrotnego użytku, które nie są praktyczne zwłaszcza w gastronomii, gdzie potrzebna była częsta wymiana materiałów czyszczących z uwagi na kontakt z żywnością. Użycie czyściwa pozwala na obniżenie kosztów - jednorazowe produkty nie wymagają prania, co wpływa na oszczędność wody i środków piorących.

Najwyższa jakość produktów czyszczących w najlepszej cenie

Oferowane przez nas czyściwo dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy Państwa także do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych produktów czyszczących dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dzięki nam możliwe jest kompleksowe zadbanie o czystość w otoczeniu.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty handlowej. Mogą Państwo kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

Więcej

Czyściwa Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów