Różne Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Tekstylia
 • Dozowniki
 • Kosze na śmieci
 • Odkamieniacze

  Odkamieniacz – jak wybrać?

  Sprzęt, który do swojej pracy wykorzystuje wodę, narażony jest po pewnym czasie na powstanie kamienia. Kamień jest szkodliwy nie tylko dla urządzeń elektrycznych – jest on szkodliwy przede wszystkim dla zdrowia, dlatego należy się go jak najszybciej pozbyć. W tym celu można zastosować odkamieniacz.

  Odkamieniacz – czym jest?

  Odkamieniacz jest środkiem, który przenika w strukturę kamienia, powodując jego usuniecie z powierzchni danego urządzenia. Osad kamienia, który jest bardzo charakterystyczny, najczęściej pojawia się na ściankach urządzeń. Tworzy się w wyniku działania wysokiej temperatury, która przyczynia się do przekształcenia się soli metali w osad. Oferowane przez nas środki przeznaczone są do różnych rodzajów powierzchni. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma możliwość dopasowania preparatu do czyszczonej powierzchni.

  Odkamieniacz – preparat idealny do czyszczenia ekspresu

  Kawa to istotny element każdego poranka. Nie będzie ona jednak smakowała odpowiednio, jeżeli ekspres, w którym się ją przyrządza będzie pełen osadu z kamienia. Czyszczenie odkamieniaczem ekspresu do kawy powinno być czynnością regularną – raz na trzy-cztery miesiące. Wiele osób jednak bagatelizuje problem, jakim jest osadzający się w ekspresie kamień. Głównie za sprawą tego, że jest on niewidoczny podczas codziennego użytkowania ekspresu – wszystko przez specyficzną budowę tego typu urządzeń. Do czyszczenia ekspresu do kawy nie powinno używać się środków przeznaczonych do czyszczenia innych urządzeń – nie mogą one stanowić zamiennika. Stosowanie niewłaściwych preparatów może prowadzić do uszkodzeń urządzenia. Decydując się na odkamieniacz, należy zawsze wybierać ten przeznaczony do czyszczenia odpowiedniego sprzętu – wówczas zyskuje się pewność ochrony elementów konstrukcji znajdujących się w jego wnętrzu.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odkamieniaczy dostępną na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą w kwestii doboru odpowiedniego środka oraz pomogą w skompletowaniu zamówienia.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 9 elementów