Materiały eksploatacyjne Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Papiery toaletowe

  Tork – światowa marka

  Tork to marka, która oferuje głównie artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. Produkty firmy Tork są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Misją firmy jest rozwój, produkcja i sprzedaż produktów, które poprawiają higienę i zdrowie, a tym samym wpływają na poprawę samopoczucia człowieka. Jednym z podstawowych produktów, jakie oferuje firma, jest papier toaletowy.

  W sklepie internetowym OTH Klar oferujemy Państwu bardzo miękki, a jednocześnie wytrzymały - dwuwarstwowy papier toaletowy. Produkt dostępny jest w tradycyjnych rolkach. Papier toaletowy marki Tork doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcą Państwo zachować czystość bez wydawania bardzo dużych kwot. Oferowany przez nas produkt to bardzo wysoka jakość przy atrakcyjnej cenie.

  Proponujemy Państwu dwa warianty rozmiarowe – opakowania zawierające dziesięć lub trzydzieści rolek. Mniejsze opakowania dedykowane są dla biur, niewielkich firm. Większe opakowania papieru toaletowego Tork doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, miejscach użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie występuje duży ruch ludzi. Na uwagę zasługuje także fakt, że oferowany przez nas produkt posiada wszelkie ekocertyfikaty zgodne ze standardami zrównoważonego rozwoju. Wybierając go, otrzymują Państwo gwarancję najlepszej jakości na rynku.

  OTH Klar – najlepsze artykuły higieniczne

  Oprócz papieru toaletowego marki Tork oferujemy Państwu szereg innych artykułów higienicznych, a także profesjonalną chemię do czyszczenia: płyny do mycia podłóg, płyny do dezynfekcji, mydła. Zachęcamy do zapoznania się w pełną ofertą naszego sklepu internetowego OTH Klar. Dysponujemy produktami najlepszych producentów – zarówno z Polski, jak i całego świata. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomocą Państwu wybrać środki i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

  OTH Klar – stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów!

 • Ręczniki w roli

  Utrzymanie czystości w zakładzie pracy oraz miejscach publicznych może generować wysokie koszty związane z zakupem środków higienicznych. Tradycyjne ręczniki papierowe lub szmatki materiałowe nie sprawdzają się w tego typu zastosowaniach nie tylko ze względu na kwestie higieniczne, ale także wydajność. Rozwiązaniem mogą być ręczniki w roli, które są łatwe w użytkowaniu. Są one przystosowane do umieszczenia w specjalnych dozownikach, jednak mogą być także używane jako samodzielny produkt. Ich ważną zaletą jest to, że są dużo tańsze niż opakowanie tradycyjnych ręczników papierowych dostępnych w sprzedaży.

  Ręczniki w roli, ze względu na materiał użyty do ich produkcji, charakteryzują się wydajnością. Są wykonane z celulozy, często pochodzącej makulatury, dzięki czemu stanowią produkt ekologiczny. Ręczniki w roli można dozować według własnych potrzeb, gdyż na swojej powierzchni mają specjalną perforację dzielącą je na listki.

  Spośród dostępnych na rynku wariantów można zdecydować się na ręczniki w roli jedno- lub dwuwarstwowe o zwiększonej grubości i chłonności. Mogą być wykorzystane do absorpcji płynów, sprzątania suchych powierzchni, a także wycierania rąk. Dzięki higienicznym warunkom produkcji i przechowywania, ręczniki w roli sprawdzą się w kuchni, gdyż są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Produkty te są przyjazne środowisku i biodegradowalne. Ze względu na to, że stanowią materiał jednorazowy, nie wymagają prania, co zwiększa higienę.

 • Ręczniki ZZ

  Ręczniki ZZ są najbardziej higienicznym i wydajnym materiałem do osuszania dłoni oraz wycierania powierzchni. W publicznych przestrzeniach sprawdzają się dużo lepiej niż inne produkty – ułatwiają dozowanie takiej ilości papieru, który jest potrzebny do wytarcia. Ręczniki ZZ mogą być wykorzystane jako samodzielny produkt lub wkład do specjalnego pojemnika, który często można spotkać w publicznych toaletach. Ich główną cechą jest wysoka chłonność, co pozwala na zmniejszenie wydatków ponoszonych na artykuły higieniczne, szczególnie w przypadku częstego użytkowania. Ręczniki ZZ wykonane są z ekologicznej makulatury lub celulozy i nie rozpadają się podczas kontaktu z wodą tak jak tradycyjny papier toaletowy.

  Oferowane przez nas ręczniki ZZ mają rozmiar pasujący do większości dostępnych dozowników. W zależności od tego, z jakiego materiału są wykonane, mogą być w kolorze szarym lub białym.

  Ręczniki ZZ nadają się do wycierania rąk, ścierania płynów lub sprzątania suchych nawierzchni i bez problemu można stosować je ze środkami czystości. Z powodzeniem sprawdzą się także w kuchni, gdyż są higieniczne i praktyczne, a także zapewnia maksymalną wygodę podczas użytkowania.

  Ręczniki ZZ dzięki formie złożonych listków można z łatwością dozować, dobierając ich ilość do konkretnych potrzeb. Takie rozwiązanie jest szczególne istotne w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, w których artykuły higieniczne są używane w dużych ilościach, co generuje wysokie koszty.

 • Czyściwa

  Czyściwo – OTH Klar

  Czyściwo to materiał powszechnie używany w przemyśle - wszędzie tam, gdzie zachodzi kontakt z substancjami płynnymi i brudzącymi takimi jak oleje, czy smary. Czyściwo to wszelkiego rodzaju materiały pozyskiwane w drodze recyklingu, które charakteryzują się bardzo dużą wchłanialnością. W przemyśle najczęściej wykorzystywane jest czyściwo papierowe dostępne w arkuszach i rolkach, produkowane z różnych surowców.

  Nasz sklep internetowy OTH Klar proponuje Państwu czyściwo papierowe dostępne w rolkach. W naszej ofercie można znaleźć czyściwo białe celulozowe oraz czyściwo białe i niebieskie z makulatury.

  Oferowane przez nas czyściwo może być stosowane w warsztatach mechanicznych, gastronomii, służbie zdrowia. Jest to produkt bardzo często wykorzystywany przez profesjonalne firmy sprzątające. Z uwagi na swoje właściwości może być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie usunięcie brudu z użyciem innych materiałów byłoby trudne lub wręcz niemożliwe.

  Czyściwo jest bardzo wydajnym produktem, który może być zastosowany w każdych warunkach, zarówno w obszarze przemysłowym, jak i w gospodarstwie domowym. W ostatnich latach czyściwo z sukcesem wyparło z użytku szmaty wielokrotnego użytku, które nie są praktyczne zwłaszcza w gastronomii, gdzie potrzebna była częsta wymiana materiałów czyszczących z uwagi na kontakt z żywnością. Użycie czyściwa pozwala na obniżenie kosztów - jednorazowe produkty nie wymagają prania, co wpływa na oszczędność wody i środków piorących.

  Najwyższa jakość produktów czyszczących w najlepszej cenie

  Oferowane przez nas czyściwo dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy Państwa także do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych produktów czyszczących dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dzięki nam możliwe jest kompleksowe zadbanie o czystość w otoczeniu.

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty handlowej. Mogą Państwo kontaktować się mailowo lub telefonicznie.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 15 elementów