Produkty do mycia rąk

Dbanie o higienę rąk ma duże znaczenie dla zdrowia i zapobiegania przenoszeniu zarazków. Produkty do mycia rąk są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki w domach i obiektach publicznych. Oprócz tego, że mydło w płynie powinno skutecznie usuwać zarazki i brud z powierzchni rąk, to jeszcze powinno dbać o ich pielęgnację. Zapobiega do pr...

Dbanie o higienę rąk ma duże znaczenie dla zdrowia i zapobiegania przenoszeniu zarazków. Produkty do mycia rąk są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki w domach i obiektach publicznych. Oprócz tego, że mydło w płynie powinno skutecznie usuwać zarazki i brud z powierzchni rąk, to jeszcze powinno dbać o ich pielęgnację. Zapobiega do przesuszeniu i pękaniu naskórka oraz pozwala troszczyć się o kondycję paznokci. Na nasz asortyment składają się produkty do mycia rąk posiadające niezbędne atesty jakości i bezpieczeństwa, które sprzedajemy w konkurencyjnych cenach i wygodnych opakowaniach. Mamy w sprzedaży mydło w płynie do uzupełniania dozowników ręcznych i automatycznych.

Produkty do mycia rąk dla najlepszej higieny

W naszej ofercie można znaleźć tylko sprawdzone preparaty, które wyróżniają się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem dla skóry. Oferowane mydło w płynie pochodzi od producentów, którzy wzbogacają swoje produkty o specjalnie skomponowane składniki. Mamy także pasty do mycia rąk, które jeszcze skuteczniej usuwają trudny brud, z którym nie poradzi sobie zwykłe mydło w płynie. Nasze produkty do mycia rąk wyróżniają się dobrymi właściwościami, takimi jak:

  • ładny zapach,
  • wysoka wydajność,
  • dostępność w pojemnikach ułatwiających uzupełnianie dozowników,
  • skuteczność i bezpieczeństwo dla skóry,
  • atrakcyjna ceną,
  • właściwości dezynfekcyjne.

Sprzedajemy produkty do mycia rąk o różnej konsystencji, kolorach oraz zapachach. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową produktów w całym kraju, dostarczając mydło w płynie do klientów na terenie takich miast jak Garwolin, Góra Kalwaria, Mińsk Mazowiecki, Otwock czy Warszawa. Umożliwiamy również osobisty odbiór zamówienia w siedzibie naszej hurtowni.

W razie problemów z wyborem odpowiednich środków czystości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, które produkty do mycia rąk sprawdzą się w określonych sytuacjach. Zaopatrzamy instytucje publiczne, a także zakłady, w których konieczne jest stosowanie środków do mycia rąk o szczególnych właściwościach, jak na przykład warsztaty czy szpitale. Zachęcamy do współpracy.

Więcej

Produkty do mycia rąk Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów