Clinex Glass Zobacz większe

Clinex Glass

Nowy produkt

Płyn do mycia szyb

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

8,60 zł brutto


6,99 zł Netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Clinex Glass – gwarantowany błysk

Czyste szyby i witryny sklepowe to podstawa. Przez czystą witrynę sklepową do środka dociera więcej słońca, a wystawione w niej przedmioty są dużo lepiej widoczne dla potencjalnych kupujących. Brudne i zaniedbane witryny nie są odpowiednią wizytówką dla sklepu. Naszym klientom oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się renomą na rynku. Clinex Glass jest preparatem niezwykle skutecznym, a do tego bardzo wydajnym – niewielka ilość pozwala na doczyszczenie i zabezpieczenie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni.

Clinex Glass to niezawodny płyn przeznaczony do mycia szyb, luster, powierzchni emaliowanych, jak również elementów ze stali nierdzewnej. Dzięki swojemu wyjątkowemu składowi skutecznie zwalcza nawet najbardziej zaschnięty kurz oraz brud. Dzięki wysokiej jakości, jaką gwarantuje Clinex, preparat pozostawia szyby w nieskazitelnej czystości. Dodatkowo nie pozostawia zacieków oraz smug. Najważniejsze jest jednak to, że Clinex Glass został wzbogacony środkiem antystatycznym. Dzięki temu zaraz po umyciu powierzchnia jest chroniona przed ponownym osiadaniem zanieczyszczeń. Przed zastosowaniem preparatu nie jest konieczne wcześniejsze mycie szyb.

Zastosowanie Clinex Glass

Płyn jest przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni wykonanych ze szkła. Nadaje się również do czyszczenia powierzchni laminowanych, emaliowanych oraz wykonanych ze stali nierdzewnej. Clinex Glass bardzo łatwo się rozprowadza i szybko wysycha. Przed zastosowaniem należy wstrząsnąć opakowaniem. Niewielką ilość płynu należy rozpylić na czyszczonej powierzchni, a następnie polerować suchą szmatką.

Naszym klientom oferujemy dwa warianty pojemnościowe – opakowanie litrowe i 5 litrowe. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą środków czyszczących dostępnych w naszym sklepie internetowym. W razie pytań polecamy kontakt z naszym wykwalifikowanym personelem, który pomoże w wyborze odpowiednich produktów i skompletowaniu zamówienia.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Clinex Glass

Clinex Glass

Płyn do mycia szyb