Kuchnie

Kuchnie – produkty do czyszczenia kuchni

Czystość w kuchni jest niezwykle ważna. Nawet drobne zaniedbanie w tej dziedzinie może wpływać na jakość przygotowywanych w niej potraw i, w przypadku kuchni profesjonalnych, narazić jej personel na poważne konsekwencje. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy produkty, dzięki którym tłuste osady, uporczywy ...

Kuchnie – produkty do czyszczenia kuchni

Czystość w kuchni jest niezwykle ważna. Nawet drobne zaniedbanie w tej dziedzinie może wpływać na jakość przygotowywanych w niej potraw i, w przypadku kuchni profesjonalnych, narazić jej personel na poważne konsekwencje. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy produkty, dzięki którym tłuste osady, uporczywy brud, plamy czy przypalone resztki nie mają szans. Znajdziesz tu zarówno płyn do zmywarek gastronomicznych czy środek do ręcznego zmywania naczyń, jak i specjalistyczny płyn do czyszczenia grilli, który rozpuści i usunie każde zabrudzenia. Wysoka wydajność oraz świetna jakość to zaś jedynie jedne z wielu zalet oferowanych produktów.

Płyn do czyszczenia grilli, piekarników, mleczko do czyszczenia

Przypalone i tłuste zabrudzenia należą do najtrudniejszych do usunięcia z każdej powierzchni. Aby zapobiec narastaniu problemu tłustych osadów i brudu, warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy środek, który błyskawicznie rozprawi się z problemem. W naszej ofercie znajdziesz m.in. płyn uniwersalny do różnych trudnych powierzchni, a także płyn do czyszczenia grilli, rusztów i piekarników, który poradzi sobie także z zabrudzeniami na kuchence, płycie grzewczej czy w komorze wędzarniczej. Przeznaczenie do profesjonalnego zastosowania oznacza silnie działającą formułę, wydajność i wygodę użycia.

Zmywanie – wybierz odpowiedni płyn do zmywarek lub zmywania ręcznego

Niezwykle ważną czynnością w profesjonalnej kuchni jest też zmywanie. Odpowiedni płyn do zmywarek gastronomicznych lub zmywania ręcznego pozwoli wykonać ją efektywnie i szybko. Środki dostępne w naszej ofercie sprawnie usuwają wszelkie zabrudzenia i doskonale emulgują tłuszcz, także w zimnej wodzie. Ponadto nie niszczą czyszczonych powierzchni. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na płyn do zmywarek, czy środek do zmywania ręcznego, możesz liczyć także na jego wysoką wydajność.

Proponujemy także inne specjalistyczne preparaty do czyszczenia kuchni – środki uniwersalne, odkamieniające, nabłyszczające renomowanych marek. Zachęcamy do przeglądania asortymentu.

Więcej

Kuchnie Jest 11 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 11 elementów