Ręczniki ZZ

Ręczniki ZZ są najbardziej higienicznym i wydajnym materiałem do osuszania dłoni oraz wycierania powierzchni. W publicznych przestrzeniach sprawdzają się dużo lepiej niż inne produkty – ułatwiają dozowanie takiej ilości papieru, który jest potrzebny do wytarcia. Ręczniki ZZ mogą być wykorzystane jako samodzielny produkt lub wkład do specjalnego ...

Ręczniki ZZ są najbardziej higienicznym i wydajnym materiałem do osuszania dłoni oraz wycierania powierzchni. W publicznych przestrzeniach sprawdzają się dużo lepiej niż inne produkty – ułatwiają dozowanie takiej ilości papieru, który jest potrzebny do wytarcia. Ręczniki ZZ mogą być wykorzystane jako samodzielny produkt lub wkład do specjalnego pojemnika, który często można spotkać w publicznych toaletach. Ich główną cechą jest wysoka chłonność, co pozwala na zmniejszenie wydatków ponoszonych na artykuły higieniczne, szczególnie w przypadku częstego użytkowania. Ręczniki ZZ wykonane są z ekologicznej makulatury lub celulozy i nie rozpadają się podczas kontaktu z wodą tak jak tradycyjny papier toaletowy.

Oferowane przez nas ręczniki ZZ mają rozmiar pasujący do większości dostępnych dozowników. W zależności od tego, z jakiego materiału są wykonane, mogą być w kolorze szarym lub białym.

Ręczniki ZZ nadają się do wycierania rąk, ścierania płynów lub sprzątania suchych nawierzchni i bez problemu można stosować je ze środkami czystości. Z powodzeniem sprawdzą się także w kuchni, gdyż są higieniczne i praktyczne, a także zapewnia maksymalną wygodę podczas użytkowania.

Ręczniki ZZ dzięki formie złożonych listków można z łatwością dozować, dobierając ich ilość do konkretnych potrzeb. Takie rozwiązanie jest szczególne istotne w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, w których artykuły higieniczne są używane w dużych ilościach, co generuje wysokie koszty.

Więcej

Ręczniki ZZ Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów