Ręczniki w roli

Utrzymanie czystości w zakładzie pracy oraz miejscach publicznych może generować wysokie koszty związane z zakupem środków higienicznych. Tradycyjne ręczniki papierowe lub szmatki materiałowe nie sprawdzają się w tego typu zastosowaniach nie tylko ze względu na kwestie higieniczne, ale także wydajność. Rozwiązaniem mogą być ręczniki w roli, któr...

Utrzymanie czystości w zakładzie pracy oraz miejscach publicznych może generować wysokie koszty związane z zakupem środków higienicznych. Tradycyjne ręczniki papierowe lub szmatki materiałowe nie sprawdzają się w tego typu zastosowaniach nie tylko ze względu na kwestie higieniczne, ale także wydajność. Rozwiązaniem mogą być ręczniki w roli, które są łatwe w użytkowaniu. Są one przystosowane do umieszczenia w specjalnych dozownikach, jednak mogą być także używane jako samodzielny produkt. Ich ważną zaletą jest to, że są dużo tańsze niż opakowanie tradycyjnych ręczników papierowych dostępnych w sprzedaży.

Ręczniki w roli, ze względu na materiał użyty do ich produkcji, charakteryzują się wydajnością. Są wykonane z celulozy, często pochodzącej makulatury, dzięki czemu stanowią produkt ekologiczny. Ręczniki w roli można dozować według własnych potrzeb, gdyż na swojej powierzchni mają specjalną perforację dzielącą je na listki.

Spośród dostępnych na rynku wariantów można zdecydować się na ręczniki w roli jedno- lub dwuwarstwowe o zwiększonej grubości i chłonności. Mogą być wykorzystane do absorpcji płynów, sprzątania suchych powierzchni, a także wycierania rąk. Dzięki higienicznym warunkom produkcji i przechowywania, ręczniki w roli sprawdzą się w kuchni, gdyż są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Produkty te są przyjazne środowisku i biodegradowalne. Ze względu na to, że stanowią materiał jednorazowy, nie wymagają prania, co zwiększa higienę.

Więcej

Ręczniki w roli Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów