Podłogi

Płyn do mycia podłóg – skuteczne czyszczenie powierzchni

Środki do czyszczenia podłóg dzielą się ze względu na przeznaczenie – do mycia paneli, paneli drewnianych, parkietu, posadzek. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz produktów specjalistycznych również i uniwersalny płyn do podłóg, który można skutecznie i bezpiecznie stosować do różnych r...

Płyn do mycia podłóg – skuteczne czyszczenie powierzchni

Środki do czyszczenia podłóg dzielą się ze względu na przeznaczenie – do mycia paneli, paneli drewnianych, parkietu, posadzek. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz produktów specjalistycznych również i uniwersalny płyn do podłóg, który można skutecznie i bezpiecznie stosować do różnych rodzajów powierzchni. Dzięki dostępności środków czyszczących w opakowaniach o różnej pojemności, każdy z naszych klientów może dobrać odpowiednią ilość potrzebnego środka czyszczącego. Naszym klientom oferujemy jedynie najlepsze płyny do podłóg od sprawdzonych producentów cieszących się uznaniem na rynku chemii gospodarczej.

Płyny do podłóg oferujemy w trzech podstawowych kategoriach:

  • mycia bieżącego oraz mycia z pielęgnacją,
  • mycia gruntownego,
  • mycia powłoki.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi Thermodur Diamand od firmy Kiehl. Jest to wysoce wydajna i odporna na ścieranie oraz zarysowania substancja posiadająca trójwymiarową strukturę przeznaczoną do ochrony wykładzin podłogowych w miejscach, gdzie jest duży ruch – np. korytarze hotelowe.

Profesjonalne płyny do podłóg - OTH Klar

Do czyszczenia tłustych i trudnych do usunięcia zabrudzeń polecamy płyn do mycia podłóg Turbo Mystral od firmy Eilfix. Idealnie nadaje się do czyszczenia zarówno elementów wykonanych z tworzywa sztucznego, jak i ze stali nierdzewnej. Płyn do podłóg idealnie nadaje się doczyszczenia między innymi plandek, mebli plastikowych, namiotów, mebli ogrodowych. Sprawdza się również jako płyn do mycia podłóg – posadzek wykonanych z kamienia, lastryka czy też powierzchni porowatych takich jak klinkier. Preparat może być skutecznie stosowany w maszynach czyszczących lub maszynach ciśnieniowych.

Do czyszczenia powierzchni lastrico polecamy płyn do podłóg marki Clinex Lastrico. Jest on zalecany do czyszczenia bardzo silnie zabrudzonych posadzek wykonanych z mieszanki kamienno-betonowej typu lastrico, granitu jak również czyszczenia powierzchni cementowo-gipsowych. Clinex Lastrico skutecznie usuwa zabrudzenia na nagrobkach i zabezpiecza kamień przed osadzaniem się brudu. Płyn nie może być stosowany na powierzchnie, które nie są odporne na działanie kwasów.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najlepszej jakości środki czyszczące. Płyny do podłóg dostępne są w różnych wariantach pojemnościowych. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie zamówienia do zapotrzebowania na dany środek. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania pełnej oferty naszego sklepu internetowego.

Więcej

Podłogi Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 26 elementów