Papiery toaletowe

Tork – światowa marka

Tork to marka, która oferuje głównie artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. Produkty firmy Tork są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Misją firmy jest rozwój, produkcja i sprzedaż produktów, które poprawiają higienę i zdrowie, a tym samym wpływają na poprawę samopoczucia człowieka. Jednym z po...

Tork – światowa marka

Tork to marka, która oferuje głównie artykuły higieniczne oraz produkty pochodzenia drzewnego. Produkty firmy Tork są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Misją firmy jest rozwój, produkcja i sprzedaż produktów, które poprawiają higienę i zdrowie, a tym samym wpływają na poprawę samopoczucia człowieka. Jednym z podstawowych produktów, jakie oferuje firma, jest papier toaletowy.

W sklepie internetowym OTH Klar oferujemy Państwu bardzo miękki, a jednocześnie wytrzymały - dwuwarstwowy papier toaletowy. Produkt dostępny jest w tradycyjnych rolkach. Papier toaletowy marki Tork doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcą Państwo zachować czystość bez wydawania bardzo dużych kwot. Oferowany przez nas produkt to bardzo wysoka jakość przy atrakcyjnej cenie.

Proponujemy Państwu dwa warianty rozmiarowe – opakowania zawierające dziesięć lub trzydzieści rolek. Mniejsze opakowania dedykowane są dla biur, niewielkich firm. Większe opakowania papieru toaletowego Tork doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, miejscach użyteczności publicznej – wszędzie tam, gdzie występuje duży ruch ludzi. Na uwagę zasługuje także fakt, że oferowany przez nas produkt posiada wszelkie ekocertyfikaty zgodne ze standardami zrównoważonego rozwoju. Wybierając go, otrzymują Państwo gwarancję najlepszej jakości na rynku.

OTH Klar – najlepsze artykuły higieniczne

Oprócz papieru toaletowego marki Tork oferujemy Państwu szereg innych artykułów higienicznych, a także profesjonalną chemię do czyszczenia: płyny do mycia podłóg, płyny do dezynfekcji, mydła. Zachęcamy do zapoznania się w pełną ofertą naszego sklepu internetowego OTH Klar. Dysponujemy produktami najlepszych producentów – zarówno z Polski, jak i całego świata. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomocą Państwu wybrać środki i produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

OTH Klar – stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów!

Więcej

Papiery toaletowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów