Podajnik papieru toaletowego jumbo

Nowy produkt

Podajnik papieru toaletowego jumbo

Więcej szczegółów

49,08 zł brutto


39,90 zł Netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wykonany z tworzywa ABS

Zamykany na kluczyk

Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 26cm x 24cm x 13cm

Podajnik papieru toaletowego to obecnie standard w publicznych toaletach. Akcesorium to pozwala na wydajne gospodarowanie papierem oraz utrzymanie porządku w kabinie, z której w ciągu dnia korzysta wiele osób. Podajnik papieru toaletowego jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie wykonany, dlatego sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważny jest wygląd pomieszczenia. Do produkcji obudowy wykorzystane zostały trwałe materiały odporne na pęknięcia i zarysowania, dzięki czemu podajnik papieru toaletowego nie niszczy się nawet podczas intensywnego użytkowania, co jest szczególnie ważne w miejscach publicznych.

Podajnik papieru toaletowego skonstruowany jest tak, aby ułatwiał dozowanie listków. Komora zamykana jest na klucz, co zapobiega aktom wandalizmu oraz minimalizuje ryzyko kradzieży. Podajnik papieru toaletowego wyposażony jest również w niewielkie okienko, które ułatwia kontrolowanie poziomu zapasu znajdującego się w środku, aby w porę zamontować wewnątrz nowy wkład.

Podajnik papieru toaletowego jest łatwy w obsłudze – aby ułatwić korzystanie z niego, w dolnej części dozownika zamontowane zostały drobne ząbki, dzięki którym można bez problemu odciąć potrzebny kawałek.

Akcesorium nie wymaga specjalnych narzędzi do montażu ani regularnej konserwacji, dlatego jego eksploatacja nie sprawia żadnego problemu. Wymiary obudowy są dostosowane do dużych rolek papieru typu „jumbo” powszechnie używanych w miejscach publicznych. Dzięki temu nie ma potrzeby ich częstej wymiany.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podajnik papieru toaletowego jumbo

Podajnik papieru toaletowego jumbo

Podajnik papieru toaletowego jumbo